Balionas dujoms BT-11 (27 l)

Kaina: 60.00 Eur

Buitinis dujų balionas 11 kg (27 l). Atitinka ES standartus. Naudojamas buityje. Ventilio sriegis - standartinis, rusiško tipo (W21,8 x 1/14'' L). Prie baliono gali būti jungiami visi dujiniai prietaisai: viryklės, degikliai, šildytuvai, metalo pjaustymo įranga ir t.t. Kai kuriems dujiniams prietaisams yra būtinas dujų reduktorius (žiūrėkite į dujinio prietaiso charakteristikas).

Baliono aukštis 60 cm, todėl gali būti laikomas virtuvės spintelėje, kemperyje. Baliono geometrinė talpa 27 litrai, tačiau kaip ir bet kuris slėginis indas balionas negali būti užpildomas daugiau kaip 85 % talpos, t.y. ne daugiau kaip 22 litrai dujų.

Europietiškas ventilis itin lengvai užsisuka, yra patikimas ir saugus. Nuo šiol visi buitiniai balionai su apsauginiu vožtuvu! Vožtuvo paskirtis - išsaugoti gyvybes bei sumažinti nuostolius gaisro metu. Esant itin aukštai temperatūrai bei susidarius labai dideliam dujų slegiui balione (virš 25 bar), dujos išeis per apsauginį vožtuvą, taip apsaugant slėginį indą nuo sprogimo.

Techniniai duomenys:

Baliono masė [kg] 11
Tūris [l] 27
Dujų masė [kg] 11
Darbinis slėgis [MPa] 2,5
Skersmuo D [mm] 300
Aukštis H[mm] 590
Ventilio sriegis W21,8L

Kadangi turime dideles šių balionų atsargas, balionus galime IŠNUOMOTI neribotais kiekiais ir pristatyti jau UŽPILDYTUS !!!

 

Perkant didesnį kiekį dėl kainos galima derėtis!