APIE MUS

Jozita — lietuviško kapitalo verslo tinklas, apimantis skirtingas sritis.
Mūsų šūkis — kokybė už gerą kainą.

Kokybė už gerą kainą

Pigiausių degalų reitinge Lietuvoje Jozita užima pirmaujančias pozicijas, kurioje tiek benzino, tiek dyzelino, tiek suskystintų automobilinių dujų kainos yra mažiausios Kaune ir Vilniuje.
Jozita išskirtinumas tai, kad netaikomos dirbtinės akcijos, nenaudojamos nuolaidų ir lojalumo kortelės, nuolaidos nuo užkeltų kainų. Jozita leidžia sutaupyti kiekvienam klientui. Mes taikome minimalius pardavimo antkainius. Tokiu būdu galime užtikrinti patrauklesnę pardavimo kainą savo klientams.

Jozitos degalinių tinklas
Jozita icona
100%
Kokybė
1 -
PADALINIAI
Jozitos kuro kokybė
Nes mums svarbu

Jozita nuolat rūpinasi kokybe. Kasdien.

Visi parduodami degalai atitinka aukščiausius ir pagal kai kuriuos parametrus pranoksta Europos Sąjungoje nustatytus reikalavimus ir atvyksta tiesiai tik iš Orlen naftos perdirbimo gamyklos ir jos padalinių Lietuvoje. Kaip mes sakome, kartais dar pakankamai "šiltas" po gamybos proceso.
Aukštos kokybės degalai užtikrina optimalų variklio darbą, prailgina variklio eksploatacijos laiką, užtikrinama mažesnė atmosferos tarša.

Mus pamėgo ne tik dėl mažų degalų kainų. Kasdien Jozita klientai renkasi skanią keptą duoną, sustoja gardžios kavos, randa prekes iškilaujantiems parduotuvėse.

Įmonėje dirba virš 200 darbuotojų, pardavimo pajamos 2022 m. sudarė beveik 100 mln eurų.
Veiklos sritys:

JOZITOS ISTORIJA

1996

Mūsų veiklos pradžia. Įkurta UAB Jozita.

1998

Pirmoji degalinė buvo atidaryta Kvėdarnoje, Šilalės raj. Pradėta prekyba dujomis automobiliams ir buitiniais dujų balionais.

2000

Atidaryta antroji degalinė Raseiniuose Liepų g.10. Prekyba automobilinėmis dujomis, dujų balionais. Savo veiklą pradėjo dujinių prietaisų parduotuvė. Pradėtos teikti autoserviso paslaugos, tarp kurių dujinės įrangos montavimas į automobilius.

2004

Trečia degalinė Šilalėje. Pagrindinė būstinė, degalinė su visomis kuro rūšimis, dujų balionų prekyba, kuro prekyba žemes ūkiui, šildymui su pristatymu į vietą, visos Autoserviso paslaugos, lengvųjų automobilių ir sunkvežimių plovykla. Jozita stiliuje pradėtos naudoti Lietuvos vėliavos spalvos: brandi žalia ir saulėta geltona.

2009

Ketvirtoji degalinė pradeda savo veiklą Raseiniuose, Maironio g. Visos kuro rūšys.

2012

Atsidaro degalinė Šilutėje. Antra tik dujų degalinė su automobilių servisu. Trečia degalinė Klaipėda Šilelių 1 ,Klipščiai.

2014

Atidaryta pirmoji Jozita degalinė Kaune, Kuršių g.13a. Antra Jonavos g..51.

2015

Nuo šiol Jozita jau ir Šiauliuose, adresu Girulių g.1.

2016

Degalinė Šiauliuose Architektų g. 80. Dar viena degalinė prie Šiaulių įsikuria Kadugių kaime. Jozita valdo jau 12 degalinių.

2017

Jozita plečiasi Kaune, atsirado trečia degalinė Laikonojoje sostinėje, kuri įsikūrė Garliavoje. Atsidaro nauja degalinė Pakruojyje, Kuosiškių km.4.

2018

Atidaryta pirmoji Jozita degalinė Vilniuje, Naujoje Vilnioje. Veiklą pradeda degalinė Plungėje Žemaičių g.2 Varkaliai.

2019

Jozita pradeda veiklą Tauragėje su nauja degalinė. Tinkle jau veikia 17 degalinių.

2020

Atsidaro degalinė Panevėžyje. Jozita plečiasi Vilniuje: Pramonės g. 18, (Naujoji Vilnia) ir Rudaminoje, Jašiūnų g. 2.

2022

Degalinė Kaunas Betygalos G.8. dar viena degalinė Kaune Baltų pr. 141A. Tais pačiais metais įsigytas didelis objektas Vilniuje Baltosios Vokės g.35. Dujų degalinė kartu su dujų perkrovimo terminalu, saugyklomis , geležinkeliu. Iki dabar vyksta rekonstravimo darbai. Šiais metais bus rekonstruoti krovos postai.

2023

Pastatyta Nauja degalinė Klaipėda Taikos 157, Įsigytos dvi degalines; Viena Gargžduose Gamyklos g.1. ir Veiviržėnuose Mokyklos g.

2024

Pristatomas pavadinimas Jozita Cafe skirtas degalinių kavinėms, kavai. Plėtra Klaipėdoje: Butkų Juzės g.11 atsidaro dujų degalinė su tuneline plovykla.

APIE MUS RAŠO