KOKYBĖ

Kokybė už gerą kaina

Mes suprantame, kad mūsų klientų laikas yra brangus, todėl stengiamės paslaugų teikimo procesą padaryti kuo efektyvesnį. Be to, mes taip pat investuojame į inovacijas ir technologijas, siekdami nuolat gerinti savo paslaugas bei teikti dar geresnę patirtį mūsų klientams. Tai apima naujausias mokėjimo sistemas, modernias degalų siurblių technologijas. Galutinis mūsų tikslas yra užtikrinti, kad kiekvienas klientas, apsilankęs Jozita degalinėse, jaustųsi maloniai, galėtų neabejoti mūsų teikiamomis paslaugomis bei degalais. Mes įsipareigoję nuolat siekti aukščiausių standartų ir toliau teikti kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą visiems mūsų klientams. Apsilankykite mūsų degalinėse ir patirkite skirtumą!

Teikti aukštos kokybės degalus ir kitas paslaugas yra mūsų prioritetas. Kokybė mums — tai greitas ir efektyvus degalų tiekimas, draugiškas aptarnavimas, patogios mokėjimo galimybės.

Degalų kokybė. Teikiame degalus, reikalingus jūsų transportui judėti. Vienas iš svarbiausių aspektų, skiriančių mus nuo kitų degalinių tinklų, yra mūsų įsipareigojimas aukštos kokybės degalams. Mes siekiame užtikrinti, kad kiekvienas klientas gautų tik patikrintus ir ES sertifikuotus degalus, kurie garantuotų efektyvų variklio veikimą bei ilgalaikį transporto priemonių gyvavimą. Mūsų degalai atitinka griežtus ES standartus ir yra nuolat tikrinami, siekiant užtikrinti jų kokybę. Kruopščiai prižiūrima, atnaujinama ir degalų pilstymo įranga.

Sieros junginių kiekis visų rūšių degaluose mažinamas siekiant mažinti atmosferos taršą, nes sudegus sieros junginiams susidaro SO2 ir SO3, kurie sudaro rūgščią aplinką, kurios pasekmės – dirvos rūgštėjimas ir spartesnė metalų korozija.

Jozita degalų kokybė

Kuro kokybė

Jozita garantuoja savo kuro kokybę. Visas mūsų kuras yra perkamas iš Orlen Lietuva, todėl kokybe nenusileidžiame savo konkurentams.

AZO AdBlue

AdBlue kokybė

Jozita prekiauja Lietuvoje pagamintu karbamido tirpalu „AZO AdBlue”, atitinkančiu griežčiausius Europinius standartus.

Tapkite mūsų verslo klientu!