AUTOSERVISAS

DUJŲ BALIONŲ PRISTATYMAS

Patikimas ir specializuotas

Servisas

Ieškote patikimo serviso, kuris atlieka visapusišką automobilių diagnostiką? Jozitos servisas kaip tik Jums!
Mūsų servisas teikia platų paslaugų spektrą.

Svarbu pažymėti, kad remontuojame ne tik savo sumontuotą techniką, bet ir esame pasiruošę priimti automobilius, kuriems kitose įmonėse buvo sumontuota dujų įranga. Ištaisysime svetimas klaidas, atsakysime į visus klausimus, pateiksime rekomendacijas dėl tinkamo dujų įrangos naudojimo.


Kokybė už gerą kainą
Jozita serviso

Teikiamos paslaugos

Automobilinių dujų įrangų remontas ir reguliavimas

Norint efektyviai eksploatuoti dujų įrangą automobilyje, būtina laiku atlikti diagnostiką ir prevencines priemones, o sugedus sistemai – būtinas kvalifikuotas dujų įrangos remontas. Nereikia priminti, kad dujų įrangos diagnostika, techninė priežiūra ir remontas turi būti patikėtas tik tokio darbo patirtį turintiems profesionalams bei laiko išbandytai importuojamai įrangai, kad būtų išvengta dar didesnių problemų ir papildomų finansinių išlaidų.
Automobilinės dujų įrangos reguliavimas apima automobilio dujų sistemą nustatant tinkamą slėgį, oro-dujų mišinio santykį ir kitus parametrus, kurie turi didelę įtaką degimo efektyvumui. Tai atlieka specializuota įranga ir tam reikalingus įgūdžius turintys specialistai. Taip siekiama užtikrinti, kad sistema veiktų optimaliai, suteikiant vairuotojui didelį kuro ekonominį pranašumą.
Tarp kvalifikuotų automobilių dujų įrangos specialistų atliekamų paslaugų taip pat yra automobilinės dujų įrangos saugumo tikrinimas ir testavimas, siekiant užtikrinti, kad visi komponentai būtų tvirtai sumontuoti ir nepasidarytų nuostolių ar nuotėkių.
Automobilinių dujų reguliavimas
Variklių remontas

Variklių remontas

Variklis yra mažiausiai patikimas ir patvariausias bet kurio automobilio elementas. Aptarnaujant šį įrenginį skiriamas didžiausias dėmesys, tačiau tai praktiškai nekeičia fakto, kad pirmasis sugenda dyzelinis variklis. To priežastis – darbas didelės apkrovos ir temperatūros sąlygomis, taip pat cheminis ir mechaninis poveikis.
Vidutiniškai šiuolaikinių variklių tarnavimo laikas svyruoja nuo 150 iki 250 tūkstančių km. Pasibaigus eksploatavimo laikui, sumažėja variklio našumas ir galia, todėl reikia planingai pakeisti pagrindinius elementus.
Pastebėjus variklio problemas, automobilį reikia siųsti diagnostikai. Yra trys pagrindiniai remonto tipai:
variklių remontas pagal reglamentą (apima susidėvėjusių detalių keitimą naujomis pagal automobilių gamintojo nurodytas taisykles);
neplaninis variklio remontas (atliekamas jeigu variklio tarnavimo laikas dar nepasibaigęs, tačiau dėl kokių nors priežasčių įvyko gedimas);
kapitalinis variklio remontas (atliekamas pagal automobilio gamintojo nuostatas arba visiškai sugedus varikliui).
Svarbu tai, kad variklio remontas gali būti atliekamas ne tik taisant esamas problemas, bet ir kaip prevencinė priemonė, siekiant išvengti būsimų gedimų. Mūsų automobilių remonto specialistai rekomenduos periodinius variklio tikrinimus, kurie padės identifikuoti potencialias problemas ankstyvuoju etapu, prieš joms pradedant rimtai įtakoti variklio veikimą.

Stabdžių efektyvumo nustatymas

Universalus volinis stabdžių tikrinimo stendas – moderni diagnostikos priemonė, kuri leidžia specialistams atlikti tikslią ir efektyvią stabdžių sistemų analizę. Šis stendas naudojamas: tikrinti stabdžių diskus, kaladėles, stabdžių skysčio lygį ir kitus svarbius stabdymo sistemos komponentus. Šis tikrinimo būdas leidžia tiksliai nustatyti gedimus, patikrinti stabdžių sistemos būklę ir atlikti būtinus reguliavimus. Norint išlaikyti automobilio ir vairavimo saugumą bei optimalų stabdymo sistemų veikimą ši paslauga yra būtina.
Stabdžių patikra
Važiuoklės remontas

Važiuoklių remontas ir patikra

Už važiavimo lygumą, minkštumą ir komfortą atsakinga automobilio važiuoklė. Pagrindiniai automobilių važiuoklės elementai: ratai, rėmas, pakaba (priekinė ir galinė).Važiuoklės diagnostika yra privaloma procedūra kiekvienam automobiliui. Ją reikia atlikti ne tik esant pašaliniams garsams, tokiems kaip šlifavimas ar beldimas, bet ir kas 5-10 tūkst.
Važiuoklės tikrinimo stendas – moderni diagnostikos priemonė, kuri padeda specialistams įvertinti automobilio važiuoklės būklę. Šis stendas leidžia tikrinti: ratų geometriją, nustatyti diskų ir stabdžių sistemos būklę bei kitus svarbius parametrus. Ši diagnostikos priemonė leidžia tiksliai bei greitai nustatyti gedimus.
Važiuoklės remontas ir tikrinimas naudojant važiuoklės tikrinimo stendą yra esminis automobilių priežiūros elementas, siekiant užtikrinti efektyvų ir saugų vairavimą. Tiksli važiuoklės patikra naudojant specializuotą važiuoklės tikrinimo stendą leidžia specialistams tiksliai nustatyti galimus gedimus ir atlikti būtinus reguliavimus.

Kompiuterizuotas ratų geometrijos nustatymas

Kompiuterizuotas ratų geometrijos nustatymas kitaip ratų suvedimas privalo būti vykdomas reguliariai, norint palaikyti tinkamą transporto priemonės eksploataciją ir užtikrinti saugumą kelyje. Kompiuterizuotas ratų geometrijos nustatymas naudoja specialią įrangą ir programinę įrangą, kuri leidžia tiksliai matuoti ir koreguoti kampus, kryptis ir kitus parametrus, susijusius su ratais ir važiuoklės sistema.
Kompiuterinis ratų geometrijos reguliavimas būtinas: kas pusę metų jeigu keičiamos padangų konstrukcijos, keičiamos važiuoklės mechanizmai ar padangos bei kitiems menkiausiams pokyčiams. Ši moderni diagnostikos priemonė užtikrina optimalų vairavimo komfortą ir saugumą bei padeda išvengti nelygumų, kurie gali sukelti padangų dėvėjimą ar nelygų automobilio vairavimą.
Ratų suvedimas

Padangų remontas

Padangų remontas – montavimas, balansavimas, lopų klijavimas, vulkanizavimas.

Padangos yra vienintelė jungtis tarp automobilio ir kelio. Jų būklė yra susijusi su automobilio valdymu, stabdymu ir sukibimu su kelio paviršiumi. Sugadintos padangos padidina stamdymo atstumą, o tai sukelia pavojingas situacijas kelyje. Padangų remontas padeda išvengti nereikalingo padangų keitimo ir prailgina jų naudojimą.

Padangų montavimas. Naudojant specialią įrangą mūsų kvalifikuoti specialistai užtikrins teisingą ir saugų padangų montavimą, atsižvelgiant į gamintojo nurodymus ant automobilio ratų.
Padangų balansavimas. Tai procesas norint išlyginti nelygumus tarp padangos svorio ir jos pasukimo ašies, siekiant išvengti vibracijos ir pasukimo nelygumų. Tai sumažina padangų susidėvėjimą ir pagerina vairavimo komfortą.
Lopų Klijavimas. Pažeistos padangos yra taisomos specialiais klijais ir medžiagomis, kurios grąžina padangai vientisumą.
Vulkanizavimas. Šis metodas atliekamas kai yra mažesni pažeidimai tokie kaip plyšimai, įtrūkimai arba guolės. Tai procesas, kai pažeitos padangos yra taisomos naudojant šilumą ir specialias priemones.
Dujų pristatymas į namus
Jozita reklama

Susisiekime!

Susisiekite su mumis ir mes maloniai padėsime atlikti greičio ribotuvų patikrą ir padėsime išlaikyti jūsų transporto įmonės veiklą aukščiausiu lygiu.