HIDRAULIKOS SERVISAS

Hidraulika – kas tai?

Komercinis transportas remiasi įvairiomis inovatyviomis technologijomis, o hidraulika yra
viena iš pagrindinių sistemų, leidžiančių užtikrinti efektyvų ir patikimą transporto priemonių veikimą.

Hidraulika šiais laikais plačiai naudojama daugelyje pramonės šakų, taip pat specialioje
įrangoje ir sunkvežimiuose. Darbinis hidraulikos skystis žymiai padidina taikomą jėgą, o tai tapo
pagrindiniu hidraulikos pranašumu ir prisidėjo prie jos plataus naudojimo.

Kokybė už gerą kainą

Hidraulinė sistema

Hidraulinės sistemos sugebėjo žymiai supaprastinti ir palengvinti žmogaus darbą. Su jomis įrengtos mašinos gali veikti net pačiomis sunkiausiomis eksploatavimo sąlygomis.

Hidraulikoje yra svarbu laiku prižiūrėti hidraulines sistemas, kad užtikrintumėte jų ilgaamžiškumą.

DUJŲ BALIONŲ PRISTATYMAS

Profesionali

Hidraulikos gamyba ir priežiūra

Hidraulinių žarnų gamyba

Hidraulinių žarnų gamyba – hidraulinės žarnos yra gaminamos iš specialių medžiagų, kurios atlaiko didelį slėgį ir temperatūrų svyravimus.

Gamindami hidraulines žarnas, naudojame aukštos kokybės sintetines gumas. Modernios technologijos leidžia sukurti žarnas, kurios puikiai atitinka specifinius klientų poreikius ir nustatytus standartus. Hidraulinės žarnos yra gaminamos įvairių dydžių ir skirtingos apimties.
hidrauliniu-slangu-gamyba
hidrauliniu-cilindru-remontas

Hidraulinių cilindrų remontas

Hidraulinių cilindrų remontas (taisymas) leidžia užtikrinti jų ilgaamžiškumą bei bendrą įrangos efektyvumą. Hidraulinio cilindro remontas prasideda nuodugnia diagnostika. Mūsų kvalifikuoti specialistai ištiria cilindrą, kas leidžia nustatyti defektus. Remonto metu atliekamas detalių valymas, pašalinant purvą,
dulkes ar kitus nešvarumus.

Multilift remontas

Multilift sistema yra svarbus komponentas, naudojamas kelti ir nuleisti įvairius krovinius – nuo šiukšlių iki sunkvežimių.

Multilift remonto procesas prasideda nuo nuodugnios diagnostikos. Mūsų profesionalūs technikai atlieka išsamų įrangos būklės įvertinimą, nustato defektus arba potencialias problemas, kurios gali paveikti sistemos veikimą. Nustatę defektus, atlieka remonto darbus.

Po remonto darbų yra atliekami slėgio ir talpos testai, siekiant užtikrinti, kad multilift sistema veiktų tinkamai ir atitiktų visas keliamas specifikacijas.
Multilift remontas
Technika su manometrais

Technika su manometrais

Diagnostika, problemos nustatymas technikai su manometrais.
Manometrai yra nepakeičiama įrankių dalis, naudojama matuojant slėgį hidraulinėje įrangoje. Senesnei technikai su manometrais remonto procesas prasideda nuodugnia diagnostika ir įrangos būklės įvertinimu.

Manometrai yra būtinas įrankis nustatant, ar hidraulinė įranga reikalauja remonto arba priežiūros. Jie padeda nustatyti specifinius gedimus.
Atliekame visapusišką diagnostiką su manometrais, šaliname visus gedimus, kad hidraulinė įranga ilgai ir patikimai veiktų.

Hidraulinių siurblių keitimas

Hidrauliniai siurbliai yra esminis komponentas įvairiose pramonės šakose, suteikiantys judėjimo galimybę įvairioms sistemoms. Keičiant senus arba neveikiančius siurblius naujais, išvengiama efektyvumo praradimų, kuriuos gali sukelti senos arba pažeistos dalys. Naujų ir modernių siurblių technologija gali būti efektyvesnė ir patikimesnė, o tai gali sumažinti energijos sąnaudas ir didinti sistemos bendrą veiklos efektyvumą.

Hidraulinių siurblių keitimas atliekamas kvalifikuotų specialistų, kurie užtikrina, kad nauji siurbliai būtų įrengti teisingai, o įranga veiktų saugiaiir efektyviai.
hidrauliniu-siurbliu-keitimas
prekyba-hidrauliniais-tepalais

Prekyba hidrauliniais tepalais

Hidrauliniai tepalai yra būtina dalis hidraulinės sistemos, nes jie užtikrina sklandų ir efektyvų komponentų judėjimą. Tinkamas tepalų pasirinkimas pagerina įrangos veikimą, bei ir ilgina komponentų tarnavimo laiką.

Mūsų servise rasite tik aukštos kokybės tepalus, atitinkančius visus keliamus standartus.

Hidraulinių dalių prekyba

Mūsų asortimente rasite originalių bei alternatyvių detalių hidraulinei sistemai.

Originalios gamintojo dalys yra specifiškai sukurtos ir pritaikytos tam tikrai hidraulinei įrangai. Originalios dalys yra gaminamos remiantis aukščiausiais kokybės standartais ir gamybos procesais.

Alternatyvios dalys dažnai yra pigesnės, lengviau prieinamos ir turi didesnį pasirinkimą. Originalios dalys užtikrina optimalų veikimą ir ilgaamžiškumą, tuo tarpu alternatyvios dalys gali būti pranašesnės finansiškai ir gali pasiūlyti didesnį pasirinkimą.

Pirkdami hidraulines dalis, verta atsižvelgti į savo poreikius ir išteklius, siekiant pasirinkti geriausią variantą jūsų hidraulinei įrangai.

Kompiuterinė diagnostika

Kompiuterinė diagnostika, gedimų nustatymas, analoginė technika (monometrais).
Kompiuterinė diagnostika ir analoginė technika su monometrais yra dvi svarbios
priemonės, leidžiančios tiksliai nustatyti hidraulinės įrangos gedimus ir problemas.
Kompiuterinė diagnostika hidraulikoje leidžia tikrinti hidraulinės įrangos elektroninius
komponentus, suteikia, išsamesnės informacijos apie kiekvieno komponento veikimą,
nuskaito klaidų kodus.
Analoginė technika su monometrais dažnai yra naudojama hidraulinėje įrangoje matuojant slėgį. Ji yra paprasta ir patikima, todėl nereikalauja sudėtingų elektroninių
prietaisų ar programavimo. Monometrai padeda nustatyti gedimus, kurie gali pasireikšti hidraulinės sistemos dalies, tokias kaip siurblio arba vožtuvo dalis
Siekiant efektyviai prižiūrėti hidraulinę įrangą, svarbu naudoti abi šias diagnostikos technikas – kompiuterinę diagnostiką ir analoginę techniką su monometrais. Tai padeda užtikrinti, kad įranga veiktų optimaliai, atitinktų visus saugumo ir efektyvumo standartus. Mūsų specialistai atliks šias diagnostikas, kurios nustatys tikslius gedimus, kad galėtų juos pašalinti.
Dujų pristatymas į namus
Jozita reklama

Susisiekime!

Susisiekite su mumis ir mes maloniai padėsime atlikti greičio ribotuvų patikrą ir padėsime išlaikyti jūsų transporto įmonės veiklą aukščiausiu lygiu.